Розслідування Державного бюро розслідувань відносно депутата, якого підозрюють у фальсифікації документів для виїзду з України, завершено. Пресслужба ДБР не розголошує ім’я, але надана інформація дає підставу вважати, що це стосується Олександра Дубінського.

Депутат підозрюється у вчиненні службового підроблення для виїзду за кордон (частина 1 статті 366 Кримінального кодексу України). Підозра була оголошена 8 серпня.

ДБР спільно зі СБУ встановили, що депутат вніс неправдиві відомості до офіційних документів, на підставі яких виїхав за кордон. 

«У зверненні щодо дозволу на виїзд він вказав підставу – супроводження батька на лікування, однак насправді поїхав на відпочинок. До того ж депутат і батько виїхали за кордон окремо, а батько взагалі повернувся до України набагато раніше, ніж народний обранець», – повідомили в ДБР. 

Там додали, що під час перебування за кордоном народний депутат встигнув двічі відвідати Італію, Хорватію та Іспанію. Зокрема, в Іспанії підозрюваний зупинявся у двох готелях у Барселоні та передмісті.

Після ознайомлення з матеріалами кримінального провадження підозрюваним справа буде направлена до суду.

Нагадаємо, що також Дубінський підозрюється в організації схеми виїзду за кордон ухилянта. За даними слідства, він допоміг виїхати брату своєї подруги. Цей чоловік мав перегнати авто Дубінського з Кишинева до Відня.