Ярослав Юрчишин на сторінці партії «Голос» в «Фейсбук», пояснив, чому його колеги залишили сесійну залу слідом за представниками «Європейської солідарності». Нардеп підкреслив, що демарш пояснюється небажанням задовольнятися роллю статистів у вищому законодавчому органі країни.

За словами Ярослава Юрчишина, народні депутати від партії «Голос» мають намір жорстко критикувати ті речі, які вони вважають неприйнятними. Крім того, представники політичної сили Вакарчука готові підтримати в парламенті будь-які рішення, які б виконання передвиборних обіцянок. Окремо народний обранець наголосив на необхідності дотримуватися норм Конституції і дотримання законів і процедур.

Юрчишин підкреслив, що «Голос» дотримувався цих принципів в ході першого засідання нового парламентами, і не збирається від них відмовлятися надалі. Разом з тим представники даної політичної сили не захотіли брати участь в тій частині засідання ВРУ, де народним обранцям відводилася роль статистів – президія зачитував, а сидять в залі просто монотонно штампували рішення. Саме тому депутати «Голосу» покинули зал, але як тільки президія відновив парламентську процедуру для вирішення питань, вони відразу ж повернулися.