Голова Верховної Ради дав коментар щодо обміну полоненими.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Сьогодні”, новий очільник парламенту України Дмитро Разумков вважає, що у справі обміну полоненими потрібно уважно ставитися до джерел інформації.

Інформація про обмін утримуваними особами між Україною і РФ повинна озвучуватися Офісом президента, вважає голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

“Поки що я не готовий це коментувати. Я думаю, що ця інформація повинна вийти з Офісу президента, тому що вони (співробітники ОП – ред.) докладали основні зусилля для цього процесу”, – сказав Разумков.

“Тут іноді краще, щоб ми дізналися інформацію постфактум, побачивши хлопців, дівчат вдома, а не створювали з цього піар-заходи, а потім розводили руками і казали: “Вибачте у нас щось не вийшло”. Не можна піаритися на таких речах!”- зазначив Разумков.

Нагадаємо, вчора в низці ЗМІ з’явилася непідтверджена інформація про те, що між Україною і Росією почався обмін утримуваними особами. Ці новини викликали широкий резонанс в країні.

Прес-секретар президента України Юлія Мендель повідомила, що процес взаємного звільнення утримуваних осіб триває. Інформація про його завершення не відповідає дійсності.