Народний депутат, координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук заявив, що Російська Федерація готує відкрите вторгнення в Україну, але цей сценарій не обов’язково буде реалізований вже в цьому році.

Про це він сказав в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

За словами Тимчука, Росія стягує сили і засоби в прикордонну смугу з Україною, підсилює свої війська в окупованому Криму.

“Це ті дії, які свідчать про підготовку Росії до широкомасштабних бойових дій проти України – відкритої агресії. Однак я не думаю, що цей сценарій зараз найбільш ймовірний, проте кожна армія готується до найбільш загрозливого сценарію”, – зазначив експерт.

Він додав, що хоча на Донбасі фактично задіяні сухопутні війська і морська піхота, повітряні сили виконують завдання забезпечення.

“Однак йде бойова підготовка всіх видів збройних сил – ВМС, ВПС і сухопутних військ. Це підготовка до відкритого зіткнення, найгіршого сценарію, але я не думаю, що в 2019 році це найбільш вірогідний сценарій”, – підсумував Тимчук.

Додамо, що Тимчук також розкрив реальну картину обстрілу машини КП "Вода Донбасу"

"Інцидент з обстрілом машини комунального підприємства "Вода Донбасу" в районі Крута Балка (в непідконтрольної Україні частині Донецької області) росЗМІ посилено використовують для спроб дискредитації ЗСУ. Нібито цей обстріл скоїли не російські окупанти, а підрозділи ОС.

За даними групи «Інформаційний спротив», реальна картина цієї провокації зовсім інша, пише координатор «ІС»

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Аналіз опублікованих фото і відео матеріалів з місця події дають підстави стверджувати, що характер деформацій кузова машини не відповідає типовим ознаками потрапляння боєприпасів РПГ, СПГ, гармати БМП-1, ПТКР. Пошкодження кузова машини та інші ознаки на місцевості, що виникли в результаті займання машини, вказують на постановочний підрив автомобіля», – пише Тимчук.

За його оцінкою, метою даної "постановки", цілком очевидно, є намір звинуватити українську сторону в цілеспрямованому обстрілі машини комунального підприємства. З метою подальшого висвітлення даного факту як «чергового злочину ЗСУ проти мирних жителів Донбасу».

«Інших пояснень цієї провокації російських окупантів немає», – додав Тимчук