Керівник "Студії Квартал-95" Володимир Зеленський заявив, що не веде бізнесу в Росії, так само як не мають його члени колективу студії. Таку заяву артист розмістив у соцмережі.

"Ані я, ані "Студія Квартал-95", ніхто з нашого колективу, ми не працюємо в Росії після того, що Росія зробила з Україною. Ми туди не їздимо, я там не виступаю. Більш того, на мене там відкрито карну справу в силу того, що я та "Кватрал-95" допомагали нашій армії фінансово", – заявив Зеленський.

Напередодні у програмі журналістських розслідувань "Схеми" заявили, що знайшли три російські компанії, які мають того ж співзасновника – кіпрську компанію Green Family Ltd, – що й "Квартал-95". Керівник студії пояснив наявність таких компаній.

"У нашої компанії дійсно багато різних прав. Ми торгуємо з 21 країною за кордоном, з усіма країнами СНД. Ми торгуємо інтелектуальними правами, нашими форматами, ідеями, сценаріями, і гроші ці, і гроші від роялті, від продажу прав, надходять на різні західні компанії. Звідти ці гроші повертаються в Україну – і тут ми їх витрачаємо на наших співробітників, на наш контент. Ми працюємо лише в нашій країні і працюватимемо лише в Україні", – розповів артист.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Також Зеленський вибачився за різку поведінку з журналістом, який підійшов до нього за коментарем. Шоумен каже, що його захопили зненацька.

"Я хочу пояснити ситуацію, пов'язану з журналістами програми "Схеми": на мене різко вискочили – я різко відреагував. Хлопці, наступного разу не ховайтесь, приходьте, я відповім на всі запитання. Вибачаюсь про всяк випадок", – пояснив Зеленський.