Президент Володимир Зеленський цього тижня скликає парламент на позачергове засідання для ухвалення законів, які необхідні для поглиблення євроінтеграції України. Попередньо засідання може відбутися у четвер, 21 жовтня.

Про це повідомляє пресслужба “Слуги народу”.

“Відповідно до Конституції та регламенту президент Зеленський просить скликати позачергове засідання парламенту. З таким листом глава держави звернувся до голови Верховної ради Руслана Стефанчука”, – йдеться на сайті.

У партії підкреслюють, що Зеленський просить ухвалити низку законопроєктів:

– Про енергетичну ефективність (№4507),

– Про розвиток високоефективної когенерації (№4527),

– Про розвиток виробництва біометану (№5464),

– Про створення Нацкомісії з держрегулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (№6055),

– Про приведення вітчизняного законодавства до вимог ЄС у сфері дитячого харчування (№4554),

– Приєднання України до Конвенції про Європейський інститут лісу (№0094),

– Зміни до законів про охорону прав на сорти рослин та про насіння і садивний матеріал (№3680-д).

У “Слузі народу ” інформують, що Володимир Зеленський просить ратифікувати документи з низкою країн та органів Євросоюзу, серед яких – Фінляндія, Естонія, Данія та Європейський інвестиційний банк.

Йдеться про:

– Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Європейським поліцейським офісом стосовно конфіденційності та забезпечення збереження інформації (№0075).

– Угоду між Україною та Фінляндією про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (№0089),

– Угоду між Кабміном та урядом Естонії про технічне та фінансове співробітництво (№0108),

– Угоду між Кабміном та урядом Данії про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей співробітників дипломатичних представництв та консульських установ (№0111),

– Лист про внесення змін № 3 до фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (№0113),

– Угоду між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо участі нашої держави у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (№0120),

– Гарантійну угоду “Проєкт розвитку АТ “Укрпошта”: Логістична мережа та сільське відділення” між Україною та ЄБРР (№0123).