Канцлер ФРН Ангела Меркель на зустрічі з президентом США Джо Байденом у рамках саміту G7 обговорила ситуацію довкола газопроводу Nord Stream 2.

Про це Меркель розповіла на брифінгу після перемовин та зазначила, що Україна повинна залишатися партнером.

«Ми коротко обговорили тему «Північного потоку 2». Ви знаєте, що ведуться переговори німецьких експертів з американським урядом. Вважаємо, що ми знаходимо добрий шлях… Важливо, щоб Україна залишалася країною-транзитером газу», – заявила канцлер.

За її словами, атмосфера перемовин сприяє співробітництву.

Крім цього, обговорювалася майбутня зустріч американського лідера з президентом РФ Володимиром Путіним, а також саміт НАТО та ситуація в Афганістані.

Це перша зустріч Меркель з Байденом після обрання його президентом Сполучених Штатів Америки.
15 липня Канцлер ФРН збирається з візитом до США тема Nord Stream 2 залишиться однією з основних під час переговорів у Вашингтоні.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон і лідер США Джо Байден провели офіційну зустріч в рамках  саміту «Великої сімки», який проходить на півдні Британії.

«Що нам потрібно – це співробітництво: лідерство і партнерство», – окреслив модальність спілкування президент Франції.

Своєю чергою Джо Байден зазначив, що сторони мають єдині та спільні позиції.

«Ми на одній сторінці», – сказав очільник США.

Як відомо, у Великій Британії 11-13 червня проходить саміт лідерів країн «Великої сімки».
Серед головних тем зустрічі – протидія пандемії COVID-19, підтримка міжнародного правопорядку та стабільності, боротьба з кліматичними змінами, реагування на найважливіші виклики у сфері міжнародної безпеки, зміцнення трансатлантичного партнерства.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.