23 березня Нацкорпус знову провів мітинг в центрі Києва. Місце проведення, як і на минулих вихідних, Майдан, а потім – Адміністрація президента. Назва акції – "Майдан. Дотиснуть" Свинарчук "разом!". Вона тривала майже чотири години.

Нацкорпус покликав на Майдан "всіх, хто обурений розкраданням оборонної сфери країни цінічними Свинарчук при владі".

Минулої суботи, 16 березня, то ж активісти зібралися на мітинг на Майдані Незалежності. Потім вони рушили через Європейську площу до Банкової і забросали правоохоронців, які оточили територію АП, ігрушечними свинями.

На цей раз в Нацкорпусі обіцяли "радикальніші дії". А посольство США вже закликало в суботу уникати натовпу.

"23 березня, українська націоналістичне угруповання планує провести демонстрацію на площі Майдан Незалежності, недалеко від центру міста. Це угрупування пов'язане з насильством і суспільних безладів, включаючи зіткнення з поліцією", – йдеться в повідомленні дипвідомства.

Організатори та учасники акції висували такі вимоги:

1. Взяти під варту та арештувати рахунки і майно першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, учасників схеми: Ігоря Гладковського, Віталія Жукова, Андрія Рогозу, керівництво ДК "Укроборонпром", а також директорів усіх державних підприємств, які були учасниками схеми, за вчинені ними злочини (щонайменше, ст. 191, 364, 368, 369, 369-2 КК України);

2. Призначити усім винним у розкраданні оборонного бюджету максимальні терміни позбавлення волі з конфіскацією належного їм майна;

3. Оприлюднити матеріали всіх кримінальних проваджень, пов’язаних із розкраданням коштів оборонного бюджету у частині, яка не стосується інформації з обмеженим доступом;

4. Генеральному прокурору щотижня звітуватися щодо стану розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних із розкраданням коштів оборонного бюджету.

Учасники акції перекрили Хрещатик, а також встановили сцену. Пізніше вони рушили маршем до АП.

11:00 Поліція Києва вже заполонила центр міста і перевіряє автомобілі ще з вечора 22 березня. Так само було і в минулу суботу.

12:00 Порядок в центрі Києва охороняють півтори тисячі правоохоронців. У поліції кажуть, що на Майдані сьогодні очікується близько 10 тисяч осіб.

12:28 На Майдані вже кілька тисяч чоловік. Після мітингу тут вони збираються йти до Адміністрації президента.

12:35 Мітинг починається. Ведучий кричить триразове "Слава Україні".

12:50 Порошенко, в чию адміністрацію підуть сьогодні націоналісти, тим часом виступає в Чернівцях на Раді регіонального розвитку.

12:55 На мітингу з'явилися фото з мітингів Саакашвілі.

13:08 Батько Ірини Ноздровской: "Мені дуже важко говорити, тому що у мене загинуло дві дочки. Молодшу збив на машині наркоман, у якого родичі в Вишгородському суді і ми вже 2 роки не можемо добитися справедливості. Другу мою дочку вбила та сама сім'я . Зараз йдуть слухання, щоб відпустити винних у їх смерті – ось така у нас влада. ось такий у нас президент. Я прошу вас – думайте, за кого ви будете голосувати, тому що вбивають не тільки на фронті, але і тут, де немає війни ".

13:23 Боєць батальйону "Азова" Стаф: "Де бл * ть наші танки, автомати? Чому ми техніку в Таїланд відправляємо? Там вона потрібніше? Я коли в Десні служив то бачив такий арсенал техніки, яка була тільки на параді, а на передку проти сепаратистів на танках виїжджають лише 2 БТР, з яких лише один їде, а другий стріляє. Ми просто в терпіли, справжнісінькі ".

13:45 На Майдані поруч з мітингувальниками Нацкорпусу зібралося кілька десятків бабусь. Всі стоять організованою юрбою, кажуть, що просто прийшли послухати те, що тут відбувається.

13:55 Колона Хрещатиком попрямувала до Європейської площі, а звідти – до Адміністрації президента.

14:16 Колону очолює Білецький. Пройшовши по Грушевського, націоналісти згортають на Банкову.

14:29 Колона дійшла до адміністрації президента. Там на неї чекають силовики.

14:46 Поліцейські в усіх дворах, поруч з ними – пожежні машини і "швидкі".

14:49 У АП пропустили матерів і батьків загиблих бійців, а також поранених бійців передати свої вимоги. З ними увійшов і Білецький.

15:14 Білецький повідомляє, що матерям і пораненим бійцям дали можливість дійти до дверей АП, до цього всіх співробітники УДО обшукали. Потім підійшов заступник голови РНБО Сергій Кривонос та пообіцяв прийшла делегації передати особисто все Порошенко.

15:29 Глава Нацкорпуса піднявся на узвишшя і почав виголошувати промову під АП:

"Місяць пройшов з того моменту, як вийшло розслідування Бігус, за цей час можна було вже давно заарештувати Свинарчука. За цей час можна було зробити дуже багато, але вони нацькували порохоботов і виливали на нас бруд. На це все часу вистачило. Це все говорить про те, що влада Порошенко не буде нікого садити. Вони ховають мародерів, а ми поховаємо цю владу ".

15:39 Поліцію почали закидати похоронними вінками. Так Нацкорпус влаштовує "похорон влади".

15:46 Нацкорпус завершив свою акцію читанням своєї традиційної молитви. Мітингувальники почали розходитися. А поліція залишилася, усипана вінками.