Працівники київського пологового будинку шоковані тим, що одна з породіль викинулася з вікна.

Всі навперебій стверджують, що вона виглядала здоровою і щасливою. Не було ні одного фактора, який вказував би, що у неї проблеми.

“Вона була проконсультована неврологом, терапевтом, окулістом, ендокринологом. Ніяких особливих змін у неї в стані здоров’я не знайшли”, – кажуть медики.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборонаПри цьому вони уточнюють, що єдиний лікар, який не спілкувався з Тетяною – це психолог, так як у неї не було ознак неадекватної поведінки або депресії.

“Вона спостерігалася великою кількістю лікарів, і ніхто нічого не помітив. Це вагітність бажана, все-таки 32 роки. Що там сталося – ми не знаємо”, – кажуть лікарі.

Стан, при якому жінка могла зробити такий вчинок називають не післяпологову депресію, а післяпологовим психозом. Лікарі вважають, що причиною самогубства могло стати тільки раптове загострення стану, яке неможливо було спрогнозувати.

Відзначимо, жінка була з Ірпеня. Три роки вона мріяла про дітей і була рада вагітність. На початку жовтня медики вирішили перестрахуватися і відправити Тетяну в обласний пологовий будинок, так як з’ясувалося, що в родині очікується двійня.