У Слов'янську Донецької області собака понівечив 2-річну дитину, поки батьки спали. З численними травмами хлопчик був госпіталізований.

Про це повідомила прес-служба Слов'янського відділу поліції в Донецькій області. Подія трапилася 4 жовтня.

"Якщо в результаті перевірки буде встановлено, що батьки належним чином не виконують своїх обов'язків із виховання та утримання малолітньої дитини, то вони будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за ст. 166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною)", – сказано в повідомленні.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

За словами знайомих родини, вагітна мама вклала дитину на денний сон і, поки вона спала, та вибігла на вулицю, де і сидів домашній дворняга.

Зараз хлопчик знаходиться в Харківській обласній дитячій лікарні. Він залишився без 3 пальців на руці і вух, а також отримав важку психологічну травму.Харківські пабліки опублікували фотографії дитини з проханням про допомогу. Медики радять робити пластичну операцію за кордоном, приблизна вартість якої становить 65 тисяч гривень. Для родини це непідйомна сума.

Ті, хто бажає допомогти, можуть звернутися за номером телефону +380 (50) 864 68 45 – бабуся Штепа Олена Віталіївна. 5168 7426 0626 3634 – номер картки для допомоги.