З кабіни ліфта до реанімації потрапила 26-річна львів'янка. Біля дверей дівчини чергують її чоловік і брат. І обставин трагедії – кажуть – поки не знають. У багатоповерхівці, де це сталося, потерпіла не жила, передає Корупція.Інфо.

Сама Марія з журналістами спілкуватися не захотіла. Лікарі кажуть – її життю нічого не загрожує.

Популярне: "Прощавай школа …": У Мережу просочилися фотографії дочок Порошенко з випускного. Тільки подивіться на цих близнят

"Вона знаходиться в свідомості. Є закрита травма грудної клітини, перелом ребер справа, забій легенів і перелом шийки плечової кістки", – говорить завідуюча реанімаціі Львівської лікарні швидкої допомоги Зоряна Біда.

З якої висоти впала молода жінка зараз з'ясовують.

У цей будинок постраждала прийшла до знайомих у гості. Коли спускалася, ліфт застряг між четвертим і третім поверхами. І як Марія впала в шахту поки ніхто не знає.

Комунальники запевняють: ліфт – справний. Правда, давно своє відслужив. Кабіні майже півстоліття.

"Критичних звернень по ньому не було. Зараз я не можу чітко пояснити, як вона туди потрапила. Тому що ліфт цілий, кабіна ціла, підлога ціла. Всі двері на момент приїзду були закриті", – розповідає директор комунального підприємства "Львівсвітло" Олександр Лазуткін.

А ось мешканці будинку стверджують – ліфт ламався неодноразово.

"Ліфт виходить з ладу, часом застряють люди. Іноді викликаємо ремонтників. Всяке буває. Я сама в минулому році застрягла", – зізнається Олена Резніченко, мешканка будинку.

Зараз ліфт зупинили на обстеження. А поліція з'ясовує, чи винні комунальники, чи це був нещасний випадок.