Колишній директор Харківського музичного училища ім.Лятошінского Юрій Щербінін помер 17 листопада. Про це повідомили друзі покійного.

Щербінін (1941 р.н.) в 1970 році закінчив Харківський інститут мистецтв ім. І.Котляревського, в 1978 – 1984 роках працював директором Харківського музичного училища ім. Б.Лятошинського, в 1997 – 2000 і з 2003 року був викладачем кафедри філософії, фотохудожником і куратором з питань культури і мистецтва, інструктором відділу по роботі з особовим складом Харківського університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба.

З 1973 року – член Спілки композиторів України та Всеукраїнської музичної спілки. Неодноразово обирався членом правління Спілки композиторів України.

Нагадаємо, що не стало найстарішого соліста Маріїнського театру Володимира Лопухова. Він помер у віці 75 років в північній столиці. Про його смерть повідомляють місцеві ЗМІ, посилаючись на джерело, близькі до оточення артиста. У прес-службі театру, де довгі роки служив артист, підтвердили трагічну звістку.