В ефірі “Право на владу” Наталія Мосейчук скромно назвала інтерв’ю Гордона та Богдана – гі*ном.

Мало того, Під час ефіру ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1”, в якому обговорили підсумки 2021-го, виникла жвава дискусія між учасниками програми.

Ведуча Наталія Мосейчук спробувала перевести розмову з емоційної в продуктивну частину.

“Так виглядає загальнонаціональний стіл в українців”, – сказала Наталія Мосейчук про дискусію у студії “Права на владу”.

Потім було продемонстроване відео з російським пропагандистом Володимиром Соловйовим, який похвалив в одній зі своїх передач журналіста Дмитра Гордона.

“А потім всякий непотріб і всяке лайно типу Соловйова говорить ось що…”, – сказала Наталія Мосейчук перед демонстрацією відео.

Далі на екрані з’явився запис промови російського пропагандиста:

“Молодці, дякую Богдану (Андрій Богдан, ексглава ОП України – ред.), дякую Гордону (ведучий і журналіст Дмитро Гордон – ред.), дякую Шустеру (Савік Шустер, ведучий – ред.), дякую доктору Комаровському. Ви зруйнуєте Україну швидко, ефективно та надійно. Молодці… А те, що робить Гордон – дуже важливо. Те, як він хоронить Україну… Навіщо нападати на Україну російським військам, якщо є бійці невидимого фронту, такі як Гордон, які руйнують її просто нах… Вони знищують Україну”.

Щобільше в прямому ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1” підняли питання, чому в ефірах українських телеканалів з’являються політики, медійні особи, в словах яких звучить проросійська риторика.

“У нього є цілий канал. А він тут себе поводить, як у себе вдома. Наташа, нащо ти його кличеш постійно?” – сказав журналіст, керівник і засновник Skrypin.ua Роман Скрипін про нардепа від “ОПЗЖ” Нестора Шуфрича, який теж був у студії.

“Ромо, я вас не спитала, нащо мені кликати Гордона і Шуфрича. А їх що, немає в суспільстві? Немає “гордонів”, “шуфричів” у суспільстві? Вони кудись зникають? Ромо, не треба жити в бульбашці. Ви створили для себе бульбашку, ви у ній живете з вашими підписниками. А є інші люди. Є Шуфрич, є Гордон, є Аваков, є Бацман, є всі “на шашликах” – вони всі є! І не треба закривати одне око”, – відповіла ведуча ток-шоу “Право на владу” Наталія Мосейчук.

І на останок в студії заговорив Політтехнолог, який вважає, що деякі колишні соратники Зеленького просто образилися на президента через “людський фактор”.

Політтехнолог і продюсер Володимир Петров пояснив, чому журналіст Дмитро Гордон, лікар Євген Комаровський, ексголова ОП Андрій Богдан, які раніше активно підтримували Володимира Зеленського, зараз стали критикувати президента.

Політтехнолог розкритикував Гордона і назвав його “аферистом”.

“З Дмитром Гордоном не відбулося нічого. На мою думку, він як був аферистом, так аферистом і залишився. Я помітив, що у президента з’явилася окрема група опозиціонерів, які колись були його друзями. Це Гордон, Комаровський, Андрій Богдан і ще кілька персонажів. Не дивлячись на те, що вони стали відвертими його ворогами, вони ж не використовують такі історії, як: “ми були друзями Зеленського, ми бачили, які схеми він починав, ми бачили, що вони крадуть, — і ми пішли”. Ні, вони говорять про якесь розчарування, яке не має ніякого матеріального підґрунтя під собою”, — зазначив Петров.

Експерт припустив, що “колишні друзі образилися на свого колишнього друга” через недостатню кількість уваги та інші очікування від Зеленського на свою користь.

“Тому що, можливо, вони очікували чогось іншого. Хтось хотів стати міністром, хтось хотів стати головним радником, хтось хотів стати другою чи третьою людиною в країні. Мені здається, що тут суто людський фактор. І цей конфлікт — конфлікт між людьми. І розчарування також одних людей іншою людиною”, — підсумував Володимир Петров.