ЗСУ розпочнуть контрнаступ наприкінці серпня чи у вересні.

Про це повідомив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко під час інформаційного телемарафону.

Експерт не лише спрогнозував терміни контрнаступу ЗСУ і сказав, від чого воно залежить

Чим більше буде надано зброї, тим більше це буде розв’язувати руки нашим військовим, пояснює Мусієнко.

На питання ведучої, чи збігається думка експерта з прогнозом про початок контрнаступу ЗСУ у серпні, Мусієнко відповів, що частково так.

“Можливо, це буде в кінці серпня або у вересні, можливо дещо в інший час, але те, що це неодмінно станеться – це так”, – розповів він.

Військовий експерт підкреслив, що треба розуміти, що якщо буде продовжуватися надання важливої допомоги для нас, то буде накопичуватися критичний обсяг озброєння, який потрібен для ефективних контрнаступальних дій. І чим більше його буде, тим більше розв’язуватиме руки для наших військових.

Окрім цього, експерт відзначив ефективність наданих систем HIMARS, які вже отримали високу оцінку як від українських сил самооборони, так і від американських та британських.

“Чим більше буде таких систем і ракет до них, тим більше буде можливості знищувати командні пункти противника, розривати логістичні ланцюги забезпечення, і тим краще вдасться загальмувати загальні дії російської армії та створити передумови для переходу до контратакувальних дій, коли для цього з’являться сприятливі умови”, – додав Мусієнко.