Стратегічна поразка Росії у війні проти України вже давно стало очевидною більшості світу. І саме за підтримки США Україна може “розв’язати питання” з Володимиром Путіним, однак для цього потрібно більше зброї.

Про це розповів російський опозиційний публіцист Андрій Піонтковський, передає 24 канал.

Байден побоюється, що Україна стрілятиме по Росії. 1 червня очільник США заявив про черговий транш військової допомоги Україні, у межах якої планують поставити ракетну артилерійську систему HIMARS з боєприпасами.

Раніше Байден казав, що Україні не будуть постачати ракетні системи, які здатні завдати ударів по Росії. Потім ЗМІ писали, що президент не виключає відправлення Україні РСЗВ із меншою дальністю.

Піонтковський обурився, чому Україна не можу вдарити, скажімо, по Бєлгородського аеропорту, звідки злітають російські винищувачі, що знищують українські міста, вбиваючи цивільних і військових.

«Це психологічна поступка, що є продовженням слів Байдена про те, що НАТО не воюватиме на території України й не закриватиме небо. Невже вони не розуміли, що це пропозиція до подальшої агресії», – запитав російський опозиційний публіцист.

HIMARS можуть “розв’язати питання” з Путіним. Піонтковський додав, що кількість HIMARS, яку анонсували в 11-му пакеті допомоги від США, є недостатньою. Він підкреслив, що якби Штати передали Україні 100 HIMARS, то протягом двох тижні питання з Путіним можна було б історично розв’язати.

“Якась нерішучість є в американців. Це як обережність перед стрибком у невідоме”, – сказав Піонтковський.