Сьогодні вночі ЗСУ завдали успішного удару по найбільшим артилерійським складам у м. Сніжне — окупованій частині Донецької області.

Численні відео масштабних вибухів публікують і користувачі соціальних мереж, повідомляє Акцент.

За словами народного депутата, волонтера Юрія Мисягіна, склади у Сніжному – найбільші для російських окупантів на Донбасі. Перебували вони на території підприємства «Сніжнянськхіммаш» та наповнювалися з 2014 року.

«Зважаючи на розриви, від найбільшого складу БК мало що залишиться і це нереально круто. Це сильний удар по постачанню та забезпеченню російського угруповання військ у Донецькій та Луганській області», — пише в Телеграм народний депутат.

Зазначимо, Сніжне знаходиться за 60 км від лінії фронту і вважається глибоким тилом російського угруповання військ. Найімовірніше, високоточних ударів було завдано за допомогою РСЗВ HIMARS, які нещодавно надійшли на озброєння ЗСУ.

Нагадаємо, вчора вранці ЗСУ за допомогою HIMARS знищили одну з чотирьох військових баз окупантів у Мелітополі. Вона розташовувалась у районі аеропорту.

Як повідомляється, після ракетних ударів уцілілі рашисти спішно покинули військове містечко поблизу аеропорту. Усього було 2 серії вибухів близько 3 та близько 5 ранку. Попадання та дим фіксуються як мінімум у 4-х місцях. Відомо, що раніше на аеродромі Мелітополя знаходилися російські бойові літаки та гелікоптери. Також місцеві жителі повідомляють, що вранці поранених окупантів везуть до місцевих лікарень.

Це перший серйозний удар під силу окупантів у районі Мелітополя після надходження на озброєння ЗСУ американських систем РСЗВ HIMARS.