Екс-секретар РНБО Олександр Данилюк після своїх гучних заяв покинув Україну. Про це стало відомо “Страні” з власних джерел.

Близько 5 ранку 4 жовтня літак, в якому перебував Данилюк, приземлився в столиці Чехії Празі.

30 вересня стало відомо, що президент Зеленський звільнив секретаря Данилюка, який перед цим подав заяву “за власним бажанням”.

Після цього Данилюк заявив, що пішов у відставку через можливе скасування націоналізації Приватбанку, а також через напружені відносини з главою Офісу президента Андрієм Богданом. За його словами, останні події, пов’язані з обшуками в “Приватбанку”, підпалом будинку і машини сім’ї екс-глави НБУ Валерія Гонтаревої, які стали для нього останньою краплею при вирішенні подати у відставку. Екс-секретар РНБО нагадав, що під час передвиборної кампанії він обіцяв обмежити вплив олігарха Коломойського на події в Україні.

Також важливим моментом було і те, що нинішній глава Офісу президента Андрій Богдан раніше представляв інтереси Ігоря Коломойського. На думку Данилюка, це свідчить про конфлікт інтересів, який при цьому ніяк не залежить від того, чи є Богдан людиною Коломойського на даний момент.

На думку, Данилюка, у них з головою ОП різний підхід до речей і бекграунд. При цьому екс-секретар вважає, що Богдан звик до того, що всі питання можна “вирішити, набравши по телефону кого треба”. Це Олександр Данилюк вважає застарілим підходом, який тягне Україну назад.