Концерт Ольги Полякової, який пройшов 3 жовтня в Новобаварському районі Харкова, може обернутися черговим зростанням захворюваності коронавірусом.

Про це під час брифінгу 5 жовтня заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, розважальний концерт, на якому тисячі людей співали і танцювали без масок, може мати «непередбачувані і трагічні наслідки».

«Таке легковажне ставлення до здоров’я наших громадян, до здоров’я виборців призведе до того, що у нас банально закінчаться ліжка і медичні працівники. Наші лікарі вже шість місяців не виходять з палат і лікують українців. То майте до них хоч якусь повагу», – заявив Степанов.

Він нагадав, що в опорних лікарнях, куди везуть заражених людей, більше немає можливості збільшувати кількість ліжок, тому що тоді без медичної допомоги ризикують залишитися онкохворі, люди з інсультами, породіллі.

Як відомо, концерт Полякової – це подарунок мера Харкова Геннадія Кернеса вчителям на їхнє професійне свято. Поки сам чиновник лікується від вірусу в німецькій клініці Шаріте, тисячі людей піддалися небезпеці зараження, наплювавши на маски і соціальну дистанцію.

За фактом порушення карантину поліція вже порушила кримінальне провадження.

Відомо, що на ситуацію в Харкові відреагував особисто Володимир Зеленський. Про це пише тг-канал “Резидент”.

“Наше джерело в ОП розповів, що Президент був дуже незадоволений минулим концертом в Харкові, регіональні еліти в гонитві за рейтингом остаточно втратили субординацію. Кримінальні справи будуть порушуватися на організаторів і місцевих чиновників, які допустили проведення концерту. Правоохоронним органам дана команда жорстко реагувати на будь-які масові заходи “, – йдеться в повідомленні каналу.

Оля Полякова уже також прокоментувала скандал навколо її концерту у Харкові.

Так, днями зірка виступила у місті з нагоди Дня вчителя, який відвідали близько двох тисяч людей. За інформацією відділу комунікації поліції Харківської області, слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом порушення вимог карантинних обмежень.

У своїх Instagram-stories артистка зазначила, що весь галас пов’язаний з передвиборчим процесом.

“Усіх, хто хвилюється щодо того, що вони прочитали в ЗМІ, що на мене завели кримінальну справу щодо харківського концерту до Дня вчителя, я хочу заспокоїти. Дивіться, я вдома, в халаті, мені нічого не загрожує. Звичайно, хочу сказати, що сьогодні весь галас щодо заходів та концертів пов’язаний безпосередньо з передвиборчим безладом. Але все це можна обговорювати лише тоді, коли закриють метро, яке щодня відвідує стільки людей, що мені стільки і за рік не зібрати. Тому, дорогі мої, бережіть себе, не цілуйтеся, носіть маски і не читайте новини, особливо перед виборами”, – заявила зірка.