Ситуація з НАБУ та звільнення Ситника демонструє, що ситуацію в країні просто хочуть скинути в прірву. Щоб відвести від країни біду Зеленському буде достатньо звільнити, усіх, хто є загрозою.

Таку думку в своєму відеоблозі “Право на гідність” висловив Віталій Шабунін. Також він наголосив, що ці особи становлять загрозу не лише державі, а й самому президенту.

“Зеленський мав би просто зараз звільнити людей, які штовхають в прірву і його, і всю країну. Ці люди загрожують національній безпеці України значно більше, ніж всі Шарії разом взяті”, – сказав він.

Шабунін пояснює, що загальний стан ситуації з НАБУ ставить Україну перед ризиком втратити черговий транш від МВФ. Тут уся справа в новому законі щодо відомства, який ніколи не отримає схвалення від міжнародних партнерів.

Журналіст додає, що даний проект складений всупереч не лише останньому Меморандуму, але й головній вимозі МВФ у співпраці з Україною – незалежність антикорупційних органів.

“Головним елементом такої незалежності є неприпустимість звільнення їх керівників з політичних мотивів”, – зауважив він.

Як уже раніше зазначав міністр юстиції Денис Малюська, звільнення Ситника є цілком політичним рішенням.

Нагадаємо, про те, що Кабінет Міністрів України подав до Верховної Ради законопроєкт про звільнення керівника НАБУ Артема Ситника стало відомо 17 лютого.

Передбачається, що у разі звільнення Артема Ситника його повноваження виконуватиме його перший заступник Гізо Углава. Про це йдеться у тексті проєкту закону, оприлюдненому на сайті парламенту.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.