Сьогодні, 10 грудня, Кабінет міністрів України погодив пропозицію про призначення на посаду Голови Державної фіскальної служби України.

Про це повідомляється в ході чергового засідання Кабміну, повідомляє “Страна”.

Так, згідно з рішенням уряду, Мельник Вадим Іванович призначений на посаду Голови ДФС України.

До того ж, Кабмін призначив Кокотайло Романа Олеговича першим заступником Голови Державної служби України з безпеки на транспорті.

Також уряд схвалив призначення Данилюка Іллю Григоровича членом Національної комісії зі стандартів державної мови.

На сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів звільнений Баздуганов Олег Сергійович з посади першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства України.

А першим заступником голови Київської обласної державної адміністрації погодив Назаренко Дмитра Юрійовича.

Що відомо про нового главу фіскальної служби

Вадим Мельник – фахівець фіскальної служби з багаторічним досвідом. Народився 2 травня 1972 року в Житомирі. Навчався в Київському суворовському військовому училищі, пізніше був курсантом Харківського вищого військового авіаційного училища радіоелектроніки, а далі вступив до Харківської військову інженерну радіотехнічну академію протиповітряної оборони ім. Л.А. Говорова, що увійшла до Харківського військового університету. Отримав кваліфікацію спеціаліста-радіоінженера.

У 1995 році вступив до Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, де завершив навчання за спеціальністю “Правознавство”.

Трудову діяльність розпочав у 1994 році з перебування в розпорядженні начальника Харківського військового університету. Після звільнення з лав Збройних сил України за власним бажанням, з 2000 по 2001 виконував обов’язки старшого слідчого слідчої групи податкової міліції Васильківської ОДПІ Київської області.

В подальшому обіймав керівні посади в органах державної податкової служби управління податкової міліції. При Януковичі очолював управління розслідування особливо важливих справ до 2013 року, працював в Міністерстві доходів і зборів. У 2014 році був заступником начальника Головного слідчого управління фінрозслідувань ДФСУ. Пізніше очолив це управління.

У 2016 році подав декларацію в зв’язку зі звільненням з посади. Там – 270 тис. грн зарплати за січень-вересень, 2,5 млн грн подарунка від брата і небанківську позику на майже мільйон.