Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош оцінив дії влади щодо введення санкцій проти кума Путіна Віктора Медведчука, його дружини Оксани Марченко, оголошення підозри пропагандисту РФ Анатолію Шарію та закриття проросійських телеканалів.

Він подякував керівникам силових структур та президенту Володимиру Зеленському за такі дії.

Про це він написав у Facebook.

“Отже, виглядає, що час “ватного” реваншу добігає свого логічного завершення. Так, кров Героїв Революції та війни за незалежність не пролита марно.

Стратегічно важливе рішення ВР щодо Революції гідності, закриття пропагандистських рупорів Кремля (не всіх!), кримінальне провадження проти “говорящої голови” Путіна – Шарія, тепер – санкції проти гебешної гниди – Медведчука. Наскільки знаю, продовження буде”, – написав Ярош.

“Розумію, яку титанічну роботу провели наші брати по зброї на всіх рівнях силових структур. Я зі своїми побратимами, та й зі всіма патріотами, чекали на це роками. Не знаю, як буде потім. Дуже сподіваюсь на те, що ви, хлопці, не дасте задню у цій боротьбі. Якщо будете і далі йти шляхом захисту української національної державності – ми будемо з вами”, – зазначив Ярош.

Як відомо, проти співголови партії ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко сьогодні на засіданні Ради нацбезпеки й оборони запровадили санкції за фінансування тероризму.

Журналісти показали реакцію соцмереж на рішення РНБО.

Зеленський поставив Медведчука і політику Путіна в Україні поза законом, вважає журналіст Юрій Бутусов:

“Історичне рішення Ради національної безпеки і оборони. Блокується діяльність головного російського агента в Україні, вся його економічна, політична та інформаційна діяльність”.

Політолог Володимир Фесенко вважає, що рішення є профілактичним сигналом іншим проросійським силам.

Якщо вони злочинці і терористи – мають відповісти перед законом, пише політолог Віктор Таран.

“Тому чекаю наступного тижня подання Венедиктовоі на притягнення їх до кримінальної відповідальності по статті фінансування тероризму.
Потім очікую на відкритий судовий процес, на якому будуть оприлюдненні докази і як результат – обвинувачувальний вироки (до речі, Медведчук замість адвокатів може сам себе захищати – досвід є), – написав Таран.

Політолог Олег Саакакян переконаний, що без послідовної і наполегливої роботи п’ятого президента Петра Порошенка цього б не сталося.

У свою чергу, президент Зеленський довів на що здатний, вважає журналістка Марина Данилюк-Єрмолаєва.

“А то казали нема управи на Медведчука і його жінку. Тупо нема повноважень, – написала вона.