Росія назвала “удар дронами по Кремлю” спланованою терористичною акцією та замахом на президента росії.

Сам путін, кажуть, не постраждав. Ну логічно. А чого б він вночі з бункера б вилазив, навіть якщо це правда?

Раніше вже були дані про гучні звуки у Москві, після яких коло кремля вимкнулась підсвітка. Що ж, ото так “збили”, мабуть. Знову собою, як Кримським мостом – ракети HIMARS.

Ну все, тепер точно “по-серйозному воювати почнуть”. Це вдруге чи втретє починають?

Зазначимо, що Україна має технічну можливість завдавати ударів по столиці РФ. Однак рішення про те, чи атакувати Москву, має ухвалюватися з урахуванням геополітичного чинника. Таку думку висловив ексзаступник начальника Генерального штабу Збройних сил України, генерал-лейтенант Ігор Романенко.

“Наскільки такий крок буде вигідним нам з військово-політичного погляду, має оцінювати наше керівництво. Тут треба оцінити геополітичний фактор”, – наголосив він.

Як пояснив Романенко, йдеться про “наслідки, які матиме не лише Україна”.

Як переконаний генерал, саме з подібними побоюваннями найчастіше пов’язані затримки у постачанні Україні високоефективних озброєнь, зокрема винищувачів F-16 та далекобійних систем.

“Можна вигадати будь-яку причину, чому те чи інше озброєння не передають Україні, але часто це питання політичне. Наприклад, восени минулого року ми просили зброю, яку нам дали тільки ближче до весни. Чому? Союзники заявляли, що, мовляв, як ми взимку будемо воювати? Начебто ми не воювали взимку 2014, 2015 років, ніби не проводили навчання взимку 2021 року. А за цей час, з осені до весни, противник дуже серйозно зміцнив свої оборонні можливості”, – нагадав генерал.