На Бахмутському напрямі фронту зберігається напружена обстановка, пов’язана з постійними спробами окупаційної армії РФ відбити втрачені позиції.

Російська армія продовжує діяти у стилі «м’ясних штурмів», кидаючи у бій велику кількість погано підготовлених солдатів.

Український боєць зазначає, що ситуація залишається складною, проте українські підрозділи утримують фіксовану лінію оборони.

За його словами, російська армія наполегливо наступає на Кліщіївку, поряд з якою знаходиться одна з панівних висот поряд із сусіднім Бахмутом. Наступ на Південному фланзі ЗСУ раніше дозволило українській армії звільнити одразу кілька населених пунктів на південь від Бахмуту.

«Доповідаю. Доба активних атак росіян, дуже багато м’яса. Зараз лінія фіксована, але вони наполегливо пруть на Кліщі. Берхівка – фіксована», — зазначив він.

На Бахмутському напрямку російські загарбники з новими силами припинили стояти в обороні і відновили наступальні операції. Таке загострення почалося від минулого тижня. Перед цим росіяни сиділи в глухій обороні, тоді як наразі намагаються знайти слабкі місця в позиціях ЗСУ.

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський розповів про актуальну ситуацію на Бахмутському напрямку.

Він зазначив, що росіяни активізувалися – намагаються відбити раніше втрачені позиції.

«Сили оборони діють професійно. Атаки ворога відбиваються», – додав генерал-полковник.
З його слів, росіяни намагаються там зупинити просування ЗСУ та відновити втрачене положення, використовуючи десантні підрозділи та штурмові групи зі складу загонів «Шторм Z».

Всі ці дії РФ підтримує щільним вогнем артилерії та мінометів. Постійно збільшується застосування дронів-камікадзе.