Стан здоров’я Саакашвілі оцінить психіатр. 

Лікар з медичного консиліуму, створеного при омбудсмені Грузії, Григол Григолія турбується про стан здоров’я експрезидента Михайла Саакашвілі. Він вважає, що йому необхідний огляд психіатра.

Перевірити стан Саакашвілі вирішили після слів голови керівника реабілітаційного центру “Емпатія” Маріам Джишкаріані про те, що політику в тюремній лікарні вводили великі дози психотропних препаратів.

Лікуючий лікар Саакашвілі Ніно Гогорішвілі підтвердила, що політик приймає психотропи. За її словами, препарати призначили через проблеми зі сном.

“Поширилася інформація, що Саакашвілі ослаб, йому важко стояти і говорити. Також у нас є інформація, що він отримує великі дози психотропних речовин, тому необхідно, щоб консиліум відвідав екс-президента в лікарні і дізнався, яке медикаментозне лікування він отримує”, – сказав Гріголія.

Народна депутатка із фракції “Слуга народу” Єлизавета Ясько ще раніше повідомляла, що експрезиденту Грузії Михайлу Саакашвілі, який перебуває у в’язниці, давали небезпечні психотропні препарати. Про це вона розповіла на своїй сторінці у Facebook.

Ясько зазначила, що їй вдалося відвідати політика у в’язниці й дізнатися моторошні деталі його утримання.

“Протягом декількох тижнів Міхеілу давали психотропні препарати, яких він не потребував. Серйозні препарати, які впливають на реакцію та загальний психологічний стан”, – заявила Ясько.

Нагадаємо, що грузинський і український політик Михайло Саакашвілі відмовився від лікування у грузинському ув’язненні на знак протесту проти дисциплінарних заходів та заборони на відвідування його в лікарні.

“Я припиню все лікування і не зупиню цей протест, доки вони не скасують так звані дисциплінарні заходи та не відновлять нормальний допуск відвідувачів до мене!”, – зазначив він.

Перед тим у ніч на 20 листопада Саакашвілі перевезли зі Глданської тюремної лікарні до військового шпиталю, після цього він припинив протестне голодування, яке тривало 50 днів і загрожувало його життю.