Після свого корявого виступу у Верховній Раді агент Кремля Вадим Рабінович вирішив заспівати пісню “Вставай страна огромная”, явно поплутавши з трибуни якої країни він виступає. Тим часом Україна, як найбільша країна в Європі, прислухалася до цього заклику, і тепер в ОПЗЖ стало ще гарячіше, ніж кілька днів тому, коли був виписаний бан медійним майданчикам проросійських телеканалів. Про це повідомляє “Інформаційний Опір”

Як ви пам’ятаєте, після введення санкцій проти каналів Медведчука, Рабінович обіцяв нам провокації і обстріли на Донбасі від господарів з Москви. І, ці самі провокації не змусили себе довго чекати – вчора загинуло двоє захисників України, двоє були поранені. Вадя обіцяв – макаки з “калашами” виконали. Це  у свою чергу зайвий раз доводить пряму взаємозв’язок між ОПЗЖ і Москвою, а також терористичними угрупованнями невизнаних псевдореспублік.

Одночасно, на тлі активізації обстрілів російських окупаційних військ на Донбасі та загибелі українських військових, дружина Віктора Медведчука, на яку переписані всі активи кума Путіна, рекламує знятий нею ж пропагандистки фільм про Московський патріархат – ще один стовп і щупальця «руSSкого світу» в Україні, який підтримував з 2014 року і далі підтримує російську агресію проти нашої країни. Хоча, родзинкою цього кінематографічного «шедевра», звичайно ж, стала не Оксана Марченко, а її автомобіль преміумклас з ексклюзивними номерами «Паломниця».

Варто окремо відзначити, що дружина Медведчука, як власниця вражаючих активів, що знаходяться не тільки в Україні, приймає невід’ємне участь як у фінансуванні тероризму, так і інформаційних кампаніях країни агресора, Росії, проти України.

І зовсім не даремно активісти звернулися до американської влади з проханням про ведення санкцій відносно Оксани Марченко, адже вона важлива ланка у фінансовій імперії Віктора Медведчука, яка знаходиться як і в самій Росії, так і в окупованому Криму і використовується кумом Путіна проти України.

Та й зять Медведчука – Андрій Рюмін очолив в січні цього року, розумієте, що не просто так, найбільшу електромережних компаній Росії ПАТ “Россеті».

Ці «товариші» з ОПЗЖ не бачать свого майбутнього в незалежній Україні, вони бачать своє майбутнє в Росії, а тут вони виконують просто завдання Кремля по поневоленню нашої країни. У Росії у них навіть приготовлені плацдарми для відступу, в разі провалу їх місії, від бізнесу до нерухомості.

До слова сказати, з останнього, наприклад, журналісти днями показали одну з багатьох елітних квартир в Москві цивільної дружини Козака, на якого Медведчуком, після американських санкцій, були записані 112, Newsone і Zik, і інші активи в Україні. Так, що, бігти їм є куди, але зараз важливо не дозволити їм цього зробити, адже настає саме той момент, коли у величезній європейській країні з’явився реальний шанс загнати щурів в кут.