На території готелю Crystal Hotel у центрі Києва 18 серпня виявили труп 33-річного чоловіка. Він знаходився в будці для охорони (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Зазначається, що померлого виявив співробітник готелю, відкривши близько 8:30 приміщення.

До місця НП за адресою вулиця Хрещатик, 13/2 прибули медики і патрульна поліція. Лікарям залишилося тільки констатувати смерть. При покійному були документи, тому правоохоронці з'ясували його особуистість. Ним виявився чоловік, який напередодні влаштувався на роботу в готель.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заявуОднак, як розповів поліції охоронець, який знайшов труп, на зміну чоловік повинен був вийти в інший день. Чому він знаходився в будці цієї ночі, ще не з'ясували. На тілі чоловіка ознак насильницької смерті не виявили, причини загибелі з'ясують на експертизі. На місці працює поліція. Правоохоронці з'ясовують обставини того, що сталося.

Нагадаємо, раніше в Печерському районі Києва виявили труп чоловіка, який лежав у неприродній позі. Його знайшли у дворі будинку на вулиці Леоніда Первомайського, 11. Тіло ніби стояло на колінах у кущах серед шприців і порожніх пляшок.