Трагедія трапилася в населеному пункті Новолутківка Добровеличківського району Кіровоградщини 1 серпня. Рідний син жорстоко розправився з 69-річною матір’ю – відрубав їй голову сокирою.

Місцеві мешканці розповіли правоохоронцям, що нещодавно пенсіонерка перенесла інсульт, не могла ходити і була незрячою. Сусіди розповіли, що син, який зарубав сокирою рідну матір,  був нездоровий. Також з’ясувалося, що 39-річний чоловік мав розлади психіки. Він розповідав, що чув голоси. Що стало причиною такого вчинку рідного сина до матері з’ясовуватиме поліція.

Нагадаємо, в Житомирській області виконроб вбив робітника за нібито вкрадені $ 600 і закопав тіло у лісосмузі

Через деякий час виконроб знайшов гроші у себе. Поліція оперативно розкрила вбивство мешканця Житомирської області, який працював на будівництві в Ірпені. Про це повідомив керівник поліції Київської області Андрій Небитов.

“У Ірпінську поліцію надійшла інформація від колег з Житомирської області про те, що тиждень тому рідні втратили зв’язок з молодим хлопцем, який працював на будівництві. Працівники карного розшуку провели комплекс оперативно-розшукових заходів, встановили місце роботи зниклого Євгенія, його керівника і партнера”, – розповів він в Facebook.