dfrtgh

Президент України Петро Порошенко готовий обміняти Надію Савченко на російських співробітників ГРУ Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва.

Про це йдеться у заяві Порошенка на його сайті, передає Корупція.Інфо.

"У боротьбі за звільнення Надії нас підтримує увесь світ. І відсьогодні ця боротьба вступає у вирішальну стадію. Я не просто сподіваюся на те, що Надія Савченко повернеться в Україну. Роблю для цього все можливе. І неможливе, здається, теж", – зазначив Порошенко.

Він зазначив, що у під час зустрічей на найвищому рівні у Нормандському форматі неодноразово піднімав питання звільнення Надії та інших українських заручників і "був підтриманий іншими учасниками формату. Президент Путін тоді заявляв, що після так званого судового рішення поверне Надію Савченко Україні".

"Настав момент виконати цю обіцянку. Я в свою чергу готовий передати Росії двох російських військовослужбовців, затриманих на нашій території за їхню участь у збройній агресії проти України. Судовий розгляд їхніх справ знаходиться на фінальній стадії. Одразу після їх завершення я готовий шляхом відповідних процедур забезпечити їхній виїзд до РФ", – зазначив він.

Такий підхід, за словами Порошенка, відповідає пункту шість Мінських домовленостей – про обмін всіх на всіх.