Як повідомила на своїй сторінці у Facebook заступниця голови Нацбанку Катерина Рожкова, на неї і її команду посилюється тиск.

“Три дні поспіль зранку “мітингувальники” біля дому намагаються перешкоджати моєму виїзду на роботу. Доводиться викликати поліцію та їхати на поліцейському авто.

А вчора, о 17:19 з невідомого номера на свій мобільний я отримала СМС з погрозами. Після цього ввечері приїхала поліція із саперами, бо отримали повідомлення про замінування сусідського будинку. Воно виявилось хибним, але, здається, той, хто повідомляв про нього, просто помилився адресою”, – написала жінка.Катерина зазначає, що ці погрози вона сприймаю як реальні, пов’язані з виконанням її службових обов’язків на посаді Першого заступника Голови НБУ. “Враховуючи мітинги під стінами НБУ, під будинками, в яких проживаю я та Яків Смолій, постійні образливі виклики на нашу адресу та на адресу наших колег з боку “мітингувальників”, вчора я звернулась з відповідною заявою до правоохоронних органів. Терор, на жаль, продовжується”, – додає вона.

Заступниця також додає: “Але якщо хтось думає, що у такий спосіб можна змусити нас “відкатити” реформу фінансового сектору та зупинити налагоджену роботу НБУ, то він дуже помиляється. Попри тиск, позиція НБУ незмінна – колишні власники банків мають нести відповідальність за виведення коштів та доведення банків до банкрутства. І ось вам невеличкий тизер нашої роботи у цьому напрямку”.