Екс-кандидат у президенти та лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко прокоментував нещодавній похід чинного президента на телеканал 1+1 та його заяви на шоу "Право на владу".

Про це він написав у своєму блозі на сайті "Українська правда". Передаємо слова політика в оригіналі. 

"Бумеранг. Порошенко правильно сказав на Плюсах: не повинен прокурор виходити за межі Закону і прокурорської етики, не повинен перетворюватися на політика, не повинен публічно звинувачувати одного кандидата на користь іншого.

Але – шкода, що в студії не було поліграфа, який би зафіксував фальшивість “правильних” слів Порошенка, – заявив Гриценко.

За його словами, саме за його наказом (так само!) під час виборів (так само!) прокурори, і не просто прокурори – у 2014-му Головний військовий прокурор, а у 2019-му Генеральний прокурор України – робили те саме, тільки не епізодично як зараз Кулик, а систематично, планово і в гігантських масштабах!

Генпрокурор Луценко виходив на прес-конференції, в студії телеканалів багатократно – і поливав брудом, абсолютно безпідставно, без порушення жодної справи, без жодного навіть виклику на допити – кандидата Гриценка на користь кандидата Порошенка.

А потім штаб Порошенка тиражував усю цю прокурорську брехню мільйонними накладами газет, тисячами годин центральних і регіональних ефірів, масованою кампанією брехні в Інтернеті – і на все це Порошенко викинув десятки мільйонів доларів, напевно не своїх – наших з Вами.

Що посієш, те й пожнеш – зараз кандидат Порошенко пожинає плоди гнилої прокурорської системи, фальш і гнилість у яку (замість реформування після Майдану) привніс президент Порошенко, зі своїм бездипломним кумом-балаболкою. Бумеранг…

А в кінці політик додав, що аби такого більше ніколи не було, ні з прокурорами, ні СБУшниками, щоби мільйони громадян почувалися захищеними Законом – я й запропонував глибоку реформу цих структур і представив своїх кандидатів Віктора Трепака і Давіда Сакварелідзе, спроможних це зробити.

Додамо, що раніше лідер партії "Громадянська позиція", кандидат у президенти України Анатолій Гриценко заявив, що генпрокурор Юрій Луценко замість розкриття нападів на активістів "займається піаром на догоду президенту".