Президент України Петро Порошенко назвав "зрадником" главу Адміністрації Президента (АП) Ігоря Райніна. Про це 14 січня із посиланням на джерело в АП повідомила "Страна".

Співрозмовник видання розповів, що глава держави запропонував звільнити Райніна після того, як дізнався про збори, на яких глава АП заявив своїм наближеним, що в Порошенка немає перспектив залишитися президентом.

 

За даними "Страны", Райнін запропонував використовувати наявний поки адміністративний ресурс для створення партії, яка стане для Порошенка "рятувальним кролом".

Подальшу долю Райніна – звільняти чи не звільняти з посади глави АП – нібито активно обговорюють в оточенні президента.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Джерело видання в політичних колах вважає, що до виборів Райніна звільняти не будуть, тому що це матиме вигляд "втечі людей від Порошенка і що корабель президента почав протікати", але з Райніним "жорстко" поговорять.

Вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

За даними опитування фонду "Демократичні ініціативи", озвученими 28 грудня 2018 року, серед тих, хто готовий брати участь у виборах президента, найвищий рейтинг у лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко – 16%. У Порошенка – 13,8%, він на другому місці.