Лідер "Самопомочі" Андрій Садовий повідомив, що у нього відбулася розмова з фронтменом гурту "Океан Ельзи", під час якої політик запропонував Вакарчуку разом ідти на вибори у Верховну Раду України.

Мер Львова, голова партії "Самопоміч" і кандидат у президенти від цієї політичної сили Андрій Садовий запропонував музиканту, лідеру групи "Океан Ельзи" Святославу Вакарчуку сформувати на майбутні парламентські вибори альянс. Про це Садовий заявив у коментарі виданню Kharkiv Today.

 

"Я поки не знаю планів Святослава на президентські вибори. Упевнений, він незабаром озвучить свою позицію. Але я б точно дуже хотів, аби він максимально реалізував свої політичні амбіції на майбутніх виборах до парламенту восени 2019 року. Ми мали розмову, під час якої я говорив про необхідність думати про якісну зміну політичного істеблішменту", – розповів політик.

На уточнювальне запитання журналіста він відповів, що пропонує Вакарчуку "спільно сформувати список достойних кандидатів до парламенту".

Варто Зазначити, что 11 січня відбулось висування першого з потенційних фаворитів майбутніх президентських виборів – Анатолія Гриценка. Судячи з учасників та гостей з'їзду партії "Громадянська позиція", яка висунула Гриценка кандидатом на пост Президента України, Анатолій Степанович прагне стати головним центром консолідації "демократичної опозиції" (тих, хто проти і "Петі" і "Юлі" », і всіх олігархів , а тим більше проти реваншу колишніх регіоналів).

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Участь у з'їзді Мустафи Найєма, Світлани Заліщук, Віталія Шабуніна та ряду інших молодих політиків і громадських активістів побічно говорить про те, що вони мало вірять в висунення Святослава Вакарчука (або в його успішну політичну перспективу) і готові підтримати кандидатуру Гриценко.

Повного об'єднання в цьому політичному таборі швидше за все вже не буде. Адже Андрій Садовий також вже зареєструвався як кандидат на президентських виборах. Хіба що в останній момент він зніме свою кандидатуру, якщо відчує ризик хворобливого провалу на виборах 31 березня 2019 г. Але поки він бореться за власну політичну перспективу і за шанси своєї партії на парламентських виборах.