Головні новини України
Подобається

Порошенко спростив оформлення спадщини

25/11/2014     Автор: Яна Романська
Порошенко спростив оформлення спадщини

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 1709-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань спадкування)".

Закон полегшує процедуру оформлення спадщини та реєстрації прав громадян на успадковане ними нерухоме майно, передусім, у селах.

"Тепер мешканці сільських населених пунктів зможуть оформити необхідні документи за місцем проживання. Це не лише робить відповідні послуги більш доступними для спадкоємців, а й зменшить часові та грошові витрати на їх оформлення",- сказано в повідомленні прес-служби президента.

Перший заступник глави Адміністрації президента Геннадій Зубко зазначив, що прийняття цього документа втілює в життя один із напрямів децентралізації влади, адже органам місцевого самоврядування сільських населених пунктів надають повноваження стосовно оформлення спадщини.

Окрім того, цей закон відміняє обов’язкове здійснення оцінки майна і затверджує нульову ставку оподаткування у разі успадкування майна спадкоємцями першої та другої черги — тобто у випадку оформлення спадку від чоловіка-дружини, батьків-дітей, баби-діда, брата-сестри.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів