Зі слів громадського діяча Дмитра Дробота, вибухи у місті організовують самі харків’яни, проте вони йдуть на це виключно через гроші, а не з якихось ідейних міркувань.
 

«Вони погодилися на це за гроші. Їхні керівники зараз перебувають у Білгороді, це чоловік та жінка, і вони працюють в ФСБ»,- каже Дмитро Дробот.

З його слів, у Харкові зараз панує атмосфера грудня минулого року, коли масово підпалювали автомобілі та залякували проукраїнськи налаштованих активістів.

«Вчора був черговий вибух, але обійшлося без жертв. Насправді вибухи у Харкові влаштовують дуже часто та регулярно. На жаль, ніхто не проводить ґрунтовного розслідування, просто кажуть, що когось там затримали і все. Місцеві жителі не панікують, хоча й насторожені, адже тут що до Росії, що до зони АТО дуже близько. Але виглядає, що це спеціально підлаштований сценарій, щоби залякати харків’ян»,- додає співрозмовник.

Він впевнений, що у Харкові немає жодних ідейних сепаратистів, які готові до конфліктів.

«Насправді, це лише імітація, адже коли ми валили Леніна, а це тривало понад 6 годин, то нам ніхто не завадив. Також немає спротиву, коли проводять проукраїнські мітинги. Повторю, люди не йдуть на це заради ідеї, лише за гроші. А середній вік людей, які на це погоджуються, сягає 35-40 років, а ще у них є досвід бойових дій, найімовірніше, це колишні військові»,– наголошує громадський діяч.

Нагадаємо, у Харкові пролунали вибухи 20-го листопада близько 17:45 год. та 21-го листопада о 22.30 год.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів