1

Генеральна прокуратура України відновила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього міністра юстиції Олени Лукаш у розкраданні і службовій підробці.

Про це повідомив її адвокат Юрій Іващенко, передає Корупція Інфо

Він розповів, що захист екс-міністра оскаржив у Печерському районному суді Києва рішення ГПУ про призупинення слідства у справі екс-міністра юстиції.

Як тільки ми подали відповідну скаргу до Печерського районного суду в той же день прокуратура скасувала її (постанову про призупинення справи), — пояснив адвокат.

Захисник зазначив, що поки невідомо, коли завершиться розслідування в кримінальному провадженні щодо Лукаш, і коли справа може бути передана до суду.

Нагадаємо, на початку березня екс-міністр юстиції уряду Азарова Олена Лукаш опублікувала постанову Генпрокуратури, у якій ідеться про призупинення кримінального провадження щодо неї.

Як відомо, 6 листопада Печерський суд обрав запобіжний захід колишньому міністру юстиції Олені Лукаш у вигляді утримання під вартою. Заставу в розмірі 5,12 мільйона гривень вніс народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський. Однак пізніше суму застави зменшили вдвічі і Новинському повернули 2,56 мільйона гривень. 28 грудня суд вирішив не продовжувати арешту Лукаш і повністю віддав Новинському заставу.

Лукаш інкримінують розкрадання державного майна та зловживання службовим становищем.