У Криму знайшли мертвим зірку російського біатлону.

17-річний Артемій Хасанкав відійшов від туристичної групи з палицями і живим його більше не бачили, повідомляє Сегодня.

Російський біатлоніст Артемій Хасанкаєв загінув на зборах в анексована Криму. У суботу, 15 червня, 17-річний спортсмен відійшов від туристичної групи, маючи при собі тільки лижні палиці, і не повернувся, повідомляє пошуково-рятувальний загін Liza Alert. Були залучені кінологи. У неділю, 16 червня, з'явилася інформація, що Хасанкаєва вдалося знайти. До приходу рятувальників він був мертвий. Що стало причиною загибелі молодого спортсмена, не повідомляється.

Хасанкаев входив до складу юнацької збірної Росії. Брав участь в чемпіонаті світу серед юніорів-2019 в Осрблі (Словаччина) і зайняв чотирнадцяте місце в індивідуальній гонці. У юнацькому рейтингу Союзу біатлоністів Росії в минулому сезоні Хасанкаев посів третю сходинку.

Нагадаємо про загадкову смерть в поїзді під Києвом. Незважаючи на те, що труп був виявлений правоохоронцями ще 3 березня, ідентифікувати його не вдалося до цих пір. Поліція не змогла ідентифікувати труп, знайдений у вагоні електропоїзда. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіціі Київщини.