Фактично в Луганській області я зараз спостерігаю таку саму картину, яку спостерігав у Харківській області. Пише військовий блогер та аналітик Олександр Коваленко.

Основна логістична артерія, яка поступово переходить під вогневий контроль ЗСУ, а в перспективі взагалі буде перерізана.

Локація, на якій йде накопичення сил і коштів з метою, яка так і не буде здійснена окупантами.

Регулярний вогневий тиск углиб тилів тимчасово окупованих територій.

Єдина різниця в тому, що в Харківській області для всього того, що було після цих спостережень, готувалися умови досить тривалий час.

На Луганщині все займе набагато менше часу щодо створення умов, а саме їх створення вже є деокупацією.

Варто нагадати, що на Луганщині українські військові поступово встановлюють вогневий контроль над важливою для окупантів трасою.

Про це повідомляє Стратком ЗСУ.

«Отже, одна з найважливіших логістичних артерій Луганської області плавно, але впевнено переходить під вогневий контроль ЗСУ», – йдеться у повідомленні.

Це означає, що у разі встановлення повного контролю за ситуацією на фронті може змінитися.

Військові нагадали, що ЗСУ в Харківській області встановили вогневий контроль над артерією Вовчанськ-Великий Бурлук-Куп’янськ-Ізюм, а потім пішли у контрнаступ.

«За нанесеними ударами в тил тимчасово окупованої Луганської області, можна говорити, що в районі Лисичанська в окупантів якось зовсім погано складається, адже через них залітає вже в Новоайдар», – додали у Страткомі.