Уряд Німеччини продовжує допомагати Збройним Силам України. Так, нашій державі схвалили експорт військової техніки на суму 3,3 мільярда євро в перші три квартали цього року.

Про це повідомили у міністерстві економіки Німеччини. Як виявилось, за 9 місяців Німеччина вже схвалила експорт озброєнь на суму, яка більша за тогорічні показники.
У 2022 році поставки озброєнь становили 8,35 мільярда євро. Цього року вони вже становлять 8,76 мільярда євро.
Зазначається, що Німеччина схвалила експорт військової техніки в Україну на суму 3,3 мільярда євро в перші три квартали року. Таким чином, Україна стала найбільшим одержувачем німецького експорту озброєнь.
Це вже друга за величиною сума експорту в історії Німеччини. У 2021 році цифра становила 9,35 мільярда євро.Аналітики відзначають, що такий щедрий крок від Німеччини може бути «протоптуванням стежини» до передачі довгоочікуваних ракет «TAURUS».

Так експерт Defense Express Іван Киричевський вважає, що німці ухвалять оптимальне й потрібне для України рішення щодо Taurus.

“Німецькі політики натякали, що спочатку потрібно рішення США щодо ATACMS. Таким чином німці демонстрували, що їм потрібна згода США дати нам ATACMS, а потім вони підтягнуться щодо розв’язання питання по Taurus”, — зазначив експерт.

“Німеччина рухається в фарватері оборонної політики за США. Рамштайн є найбільшою авіаційною базою на території Німеччини, яка використовується США”, — підкреслив Киричевський.

За його словами, німецькі політики, які мають ухвалити рішення щодо Taurus, вважають, що мають перед своїми виборцями розіграти певну комбінацію, щоб добитися легітимності рішення.

“У нашому випадку потрібно дочекатися ATACMS. Коли буде оголошено, що вони фізично передані Україні, тоді й підтягнуться німці. З приводу німців і Taurus не варто хвилюватися. У підсумку вони ухвалять оптимальне й потрібне для нас рішення”, — наголосив Киричевський.