Скасовувати карантинні обмеження на зарплати чиновників зарано, адже ще не закінчився карантин.

“Виходячи з того, в якій досить непростій ситуації сьогодні перебуває держава, я насамперед говорю з точки зору економіки, я розумію, що це все в великій мірі наслідки коронавірусу, але повертати поки зарплати всім чиновникам, я думаю, зарано, назвемо це так. У нас ще не закінчився карантин. Ті обмеження, які є, здебільшого стосуються представників державних інститутів і дозволяють нормально існувати”, – вважає Разумков.

Він зазначив, що кожна людина хоче отримувати більше, але зарплата чиновників повинна бути співмірна з тим, що отримують люди.

Окрім того, Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що найближчим часом народні депутати України будуть залучені до підготовки до майбутніх місцевих виборів.

“Канікул як таких не буде. Депутати-мажоритарники повертаються працювати в регіонах. Давайте казати правду і називати речі своїми іменами – уже починається передвиборча кампанія, люди почнуть працювати при підготовці до місцевих виборів. Депутати, які пройшли за списками партій, думаю, також будуть долучені до цього процесу”, – сказав він.

Спікер зазначив, що серед фракцій і груп парламенту є домовленість за необхідності провести позачергову сесію.

“Одну або дві, залежно від того, які важливі закони, можливо, не зможуть чекати до наступної, четвертої сесії”, – пояснив Разумков.

Проте все ж варто повернутись до теми зарплат:
Вчора все чудово і по поличках розклав Євген Шевченко, який зазначив:

Випадково дізнався, що заступник голови Офісу Президента Kirill Timoshenko отримав від держави матеріальну допомогу у розмірі 10т.грн. Це при тому, що за минулий рік сукупний дохід держслужбовця та його дружини склав більше 8млн.грн… які ж вони біднесенькі – живуть на межі жебрацтва, бо мають усього лиш 300т.$ на рік! 😢

Пане Президенте Володимир Зеленський, із цим потрібно щось робити і робити вже! Негайно! Може, враховуючи таку скрутну ситуацію, час записати відеозвернення і попросити українців скинутися пану Кирилу на картку?..
Допоможемо ж, друзі? Не лишимо своїх у біді?

P.S.: Знаєте, друзі, мені як учаснику бойових дій надається ряд пільг, таких, наприклад, як щорічна виплата в розмірі 1390грн від держави, також є якісь окремі виплати від КМДА (разові/щорічні), є право на отримання земельної ділянки, тощо… але я ніколи не отримував жодну подібну фінансову або матеріальну допомогу, бо мені просто соромно брати ці гроші у держави!

Так, я не мільйонер, але мені вистачає власного заробітку, аби забезпечити свою родину усім необхідним. А деякі держслужбовці є мільйонерами, і їм чомусь геть не соромно брати з бюджету усе, що тільки можливо – навіть 200-300$…
Мені здається, що це неправильно. Дуже неправильно. І від усвідомлення того, які дрібні та жалюгідні по своїй суті люди знаходяться у владі, мені стає дуже-дуже сумно…