Колишній генпрокурор Юрій Луценко і колишній депутат Олег Ляшко, які раніше публічно покривали один одного семиповерховими матами, обзивали один одного “алкоголіками” і “бойовими педерастами”, тепер стали союзниками.

Про це повідомляє колишній депутат Сергій Лещенко у своєму телеграмі.

Вони злилися в одному голосі критики влади і відпрацювання тез Ахметова про імпорт електроенергії. Сталося це ефірі 5 каналу.

Луценко звинуватив президента Зеленського в спробі побудувати диктатуру. Януковича він назвав “вовком в овечій шкурі”, а Зеленського – “вівцею у вовчій шкурі”. Найцікавіше, що це той самий Луценко, який місяцями обривав телефони штабу новообраного президента, щоб зберегти себе на посаді генпрокурора, і навіть кинув Україну в багаття теорії змови Джуліані та Трампа, систематично обманюючи їх про те, що відбувається.

В кінці ефіру Луценко поклав на Зеленського відповідальність за те, що число жертв його правління щотижня дорівнює “новому Іловайську”.

“Взагалі дивно, що Луценко так і не відповів за все беззаконня і корупцію, які процвітали за часів його керівництва Генпрокуратурою. Як вам ідея провести ревізію його 3,5-річної роботи генпрокурором?”, – задається питанням Лещенко.

Раніше повідомлялося, що колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко освоює нову професію. І хоча театральна освіта у нього така ж, як і юридична, вроджений артистизм дозволяє політику отримати новий трудовий навик, на цей раз в області ЗМІ.

У короткому анонсі програми “Прямим текстом” Луценко заявляє про дві теми, які він готовий висвітлити в програмі – висхідна зірка телеефіру має намір “препарувати” президента Зеленського. У своїй програмі екс-генпрокурор збирається проаналізувати “нову маску президента Зе” і покопатися в “старих гріхах президента Зе”.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.