Російська армія втратила контроль над населеними пунктами Добрянка, Нововознесенське і Трудолюбівка.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ станом на 06.00 середи 06.04.2022

“Ворог, в результаті наступальних дій Збройних Сил України, втратив контроль над населеними пунктами Добрянка, Нововознесенське і Трудолюбівка. Тривають бої у районі населеного пункту Олександрівка”.

Добрянка й Нововознесенське – це невеличкі села у Високопільській селищній громаді Бериславського району Херсонської області. Трудолююбівка – село в Нововоронцовському районі Херсонської області. Вони розташовані ближче до межі з Дніпропетровською областю.

Сіл із назвою Олександрівка декілька і в Херсонській області, і поблизу з Херсонською областю в Миколаївській.

Водночас  радник голови ОП Олексій Арестович заявив, що війська РФ готуються здати Херсон, а в Миколаївській області їх вже немає.

“Сам Херсон росіяни підготували вже до здачі. Про це мало хто знає, але вони серйозно розглядають залишення Херсона, в тому числі серед інших своїх планів. Це не означає, що Херсон буде звільнений завтра, але  все-таки…”, – сказав Арестович.

“У Миколаєві вже взагалі немає противника, всі бої вже ведуться в Херсонській області”, – додав він.

За прогнозом Арестовича, у РФ немає сил для наступу на території України, а перемогу собі Путін буде робити “всередині країни”. Що ж стосується переговорів, то військові умови збігаються з політичними.

“Росіяни дуже конструктивні і активні. Росіяни просять про переговори, вони проактивна сторона. Головна інтрига – кордон адміністративний Луганської та Донецької областей по адміністративному кордону або до 23 лютого”, – зазначив Арестович.

Окрім того, за словами радника глави Офісу президента активна фаза бойових дій в Україні має закінчитись до середини квітня.

“Активна фаза має закінчитись десь до середини квітня. А далі розпочнеться “партизанка”. І ми вб’ємо всіх, хто тут лишився. Це якщо вони не підуть на мирну угоду. Але треба розуміти, що наших солдатів та мирного населення може загинути багато”, – розповів Олексій Арестович.

Він також додав, що є два виходи із ситуації: ми або ліквідуємо всіх російських окупантів, або підписуємо мирну угоду та зберігаємо життя.