Схоже, що Порошенко дав команду своїм поплічникам усіма силами відвертати увагу від нього і справи Медведчука. І поки сам Гетьман відпочиває на Кіпрі, його “команда” працює в поті чола.

От сьогодні відзначився заявою нардеп від “ЄС” Олексій Гончаренко. Він впевнений, що рейтинг президента України Володимира Зеленського стрімко падає, але він все одно мріє про другий термін.

Як вважає нардеп, історія про те, як Зеленського нібито відмовляють від походу на другий термін, є найкращою за останнім часом жартом. Гончаренко впевнений, що друге президентство Зеленському не світить, адже він нічого не зробив за перший термін. Але самого главу держави це не хвилює, тому що йому важливо знову бути біля керма, щоб не опинитися за гратами.

«За дорожній грабіж на” Великому будівництві “, за провалену вакцинацію – приводів сісти у Зеленського набагато більше, ніж балотуватися», – упевнений депутат.

За словами Гончаренка, в перший термін він все провалив, щоб з’явився привід знову нічого не робити в разі обрання вдруге. Нардеп каже, що від виборів Зеленського відмовляють «сторожа і двірники», але він все одно отримає своє і опиниться у в’язниці.

Такий маразм навіть коментувати не варто. Цікаво, чи Гончаренко так само хвилюється, за те чи сяде за грати Порошенко. В нього точно є більше приводів для цього.

Відзначимо, що Президент Володимир Зеленський прямо не відповів, чи планує йти на другий термін, проте заявив, що ще не зробив все заплановане.

“Дуже рано про це говорити. Навіть не цікаво. Я не зробив те, що хочу просто. Я сам для себе повинен якісь речі, домовлятися ще з собою, з внутрішнім світом” , – сказав Зеленський в інтерв’ю НВ, Washington Post, Liberation, Нової Газеті і Funke Media.

Зеленський вважає, що ще рано говорити про те, чи буде він балотуватися на другий термін, проте це рішення буде залежати від ставлення до нього в суспільстві.

А на днях президент і взагалі розповів, що його активно відмовляють від ідеї йти на другий термін. В основному, це робить його дочка. Але похід Зеленського на другий термін залежить від того, чи встигне він виконати свої обіцянки.

Про це президент заявив у програмі «Світське життя».

«Донька підіймає цю тему, вона не хоче, щоб я йшов на другий термін. Як би я не любив свою дочку, але це залежить тільки від рівня того, що ми встигнемо зробити, і тільки від цього» – заявив він.

Глава держави додав, що поки що розмірковує над питанням, де житиме сім’я Зеленських після закінчення його президентського терміну. Свій будинок подружжя Зеленських продала і переїхала жити в державну резиденцію.

«Ми кілька варіантів знайшли. Зараз питання, Як прискорити процес, або купити будинок вже готовий, зробити ремонт або землю і новий будинок будувати» – повідомив він.

Зазначимо, що сам Зеленський в червні заявляв, що поки не може з упевненістю сказати, чи буде він балотуватися на другий термін. За його словами, в цьому питанні все залежить не від нього. Проте вже в Трускавці, на початку жовтня, він пообіцяв бути президентом доти, поки партія «Слуга народу» не виконає всі свої обіцянки.

«Я хотів би бути президентом на момент, коли ми виконаємо всі наші обіцянки», – заявив він присутнім депутатам.

Зеленський також заявив, що в партійній програмі СН немає таких пунктів, які депутати не змогли б виконати.

«Партія «Слуга народу» тільки народилася. Вона «маленька», тільки «почала ходити». У всіх було мало досвіду, але є великий шлях і цей шлях ви можете пройти. Партія може зміцнюватися. Ми повинні працювати як одна команда» – сказав він»