Телеведуча “1+1” Наталія Мосейчук прокоментувала свою перепалку з журналістом Юрієм Бутусовим під час пресмарафону президента Володимира Зеленського.

Про це Мосейчук розповіла 2 грудня у прямому ефірі ток-шоу “Право на владу”.

“Після пресмарафону президента Зеленського дуже багато людей почали говорити і обговорювати, чи мала я втручатися в полеміку між президентом і журналістом Бутусовим, чи я мала пропустити цей момент. І мало хто вдумався у те, що я говорила”, — зазначила вона.

Ведуча наголосила, що протистояння між чинним і попереднім президентами України має припинитися, адже воно шкодить державі. Мосейчук закликала політиків “не розривати країну”.

“Я говорила про те, що “стадіон – так стадіон” у цій країні має колись закінчитися, і протистояння між президентом чинним і попереднім — воно просто руйнує цю країну. Я не знаю, хто з вас був у студії, коли приходив попередній президент і включався тоді ще кандидат в президенти, — і я тоді казала: “Не розривайте цю країну”. Але, очевидно, замайоріла влада. Українські політики зазвичай роблять так: “згорів сарай – гори і хата”, — підсумувала Наталія Мосейчук.

Нагадаємо, на пресмарафоні Володимира Зеленського телеведуча “1+1” Наталія Мосейчук вичитала головного редактора “Цензор.НЕТ”, журналіста Юрія Бутусова, в якого виникла суперечка з президентом Володимиром Зеленським.

Тоді телеведуча перепросила у президента за “маленьку дискусію” і звернулася до Бутусова.

“Юра (Бутусов – Ред.), я не можу підтримати цей тренд “мені соромно”, і цей квест. Коли лідери громадських думок починають говорити “мені соромно” в обличчя президенту. Тому що мені соромно за все що відбувається зараз. Я бачила виступи Тоні Блера, прем’єр-міністра Британії, я бачила виступи Альберта Гора, вони говорили про екологію і про освіту. А ми говоримо про чорт зна що, розумієте. І мусимо жити в цій прекрасній і нещасній країні, а я хочу жити в іншій. Я не хочу, що президент цієї країни продовжував риторику “стадіон так стадіон”. Я не хочу цієї боротьби з Порошенком. Вона обридла всім, Юр. Країна валиться”, – заявила вона.

Варто зазначити, що таку відповідь Бутусов отримав на свою більш ніж неналежну поведінку під час вищезгаданого пресмарафону.

Журналіст дозволяв собі кричати, відкрито перебивати співрозмовників та під час таких нападів активно критикувати президента.

Звісно така поведінка не залишилась без уваги й самого Володимира Зеленського, який наголосив, що Бутусов неодноразово “зливав” внутрішню українську інформацію. Глава держави заявив, що Бутусов — це перша людина, яка показала інформацію щодо відповіді нашого українського дрону по збройних формуваннях на Донбасі. Внаслідок цього міжнародна спільнота почала вимагати пояснень від України.

Президент України тоді заявив, що за останній тиждень щоденно він мав по кілька міжнародних розмов з керівництвом Євросоюзу, США, Британії, Франції, Німеччини, які він проводив через дії українського журналіста Юрія Бутусова.

“Хочу вам нагадати… Коли я став президентом, я з вами зустрічався в офісі студії “Квартал 95”, вас привів [Юрій] Богдан. Він сказав мені: “Ось людина, яка працювала на Ігоря Валерійовича Коломойського, коли той захищав Дніпропетровську область”. Я вам одразу тоді сказав, що не ділю людей, хто на кого працює. Я сказав, що мені все одно і давайте робити сильну команду”, — розповів Володимир Зеленський.