Акторка і блогерка Ліза Василенко потрапила у базу “Миротворця” через свої скандальні висловлювання. В інтерв’ю для російського каналу “Пушка” Василенко повідомила, що “краще здохнути в Росії, ніж в Україні”.

На сайті “Миротворець” йдеться про те, що Василенко – провокатор. Вона взяла участь в інформаційних провокаціях Росії (країна-агресор) проти України. Окрім того, акторка заперечила російську агресію.

За словами Василенко, “Україна з Росією сру*ься, і чомусь приплітають до цього інших людей, що не мають до конфлікту жодного стосунку”.

Сама блогерка вже давно переїхала до Москви, щоб будувати кар’єру у домі тіктокерів Xo Team House.

Василенко наголосила: Росія дає набагато більше можливостей для успіху. Блогерка заявила, що начебто “в Україні немає що робити, а там – багато можливостей”.

Дівчина переконана, що у Росію варто їхати ще й тому, що “там платять більше”.

Підсумувала свій спіч зірка “Школи” словами “якщо трапляється якась хр*нь, я завжди думаю про те, що краще здохнути тут, ніж в Україні”.

Нагадаємо, Міністерство культури і інформполітики України внесло російського ведучого, блогера і актора Сергія Дружка до списку осіб, що загрожують нацбезпеці країни. Про це повідомляє пресслужба відомства.

11 березня Мінкульт отримав лист Служби безпеки України про включення Сергія Дружка до списку осіб, які загрожують нацбезпеці України, і вніс відповідні зміни.

«Процедура здійснюється автоматично, оскільки згідно з чинним законодавством повноваженнями вирішувати „включати“ або „не включати“ до списків МКІП не наділене», — уточнили в міністерстві.

У травні 2016 року Сергій Дружко записав пісню Наш Крим, а пізніше в одному з інтерв’ю казав, що вважає Крим «історично російською територією». У 2017 році ведучого внесли до бази даних сайту Миротворець за відкриту підтримку російської агресії в Україні.

Дружко став інтернет-мемом завдяки телепередачі Невероятно, но факт. У 2017−2018 роках вів Druzhko Show на YouTube.