Депутати від “Батьківщини” та “Опозиційної платформи – За життя” намагалися скасувати судову реформу. Це змушує замислитись, чи немає в них спільних кінцевих бенефеціарів на східних кордонах України.

Однак у нардепів не вийшло зірвати проведення судової реформи. Про це в інтерв’ю програми “Перші особи” на 24 каналі розповів член парламентського комітету з національної безпеки та оборони Федір Веніславський.

Він наголосив, що депутати від цих політсил дуже системно працюють проти реформаторських ідей та ініціатив “Слуги народу” і президента Володимира Зеленського. У цьому прослідковується олігархічний вплив.

“Я думаю, що не можуть бути такі збіги, коли очевидно проросійська сила, якою є ОПЗЖ, синхронно діє з такою нібито патріотичною українською силою, якою себе презентує “Батьківщина””, – зауважив політик.

За його словами, представники цих партій працюють з метою максимально відтягнути переформування Вищої кваліфікаційною комісії. Олігархам вигідно, щоб судді брали гроші, ухвалювали рішення на їхню користь.

Крім того, як пояснив Веніславський, партії подали однакові клопотання в Конституційний Суд та блокують земельне законодавство, яке стане потужним економічним стимулом для розвитку економіки України.

“Блокують судове реформування, яке, очевидно, також має привести до позитивних результатів”, – підкреслив представник президента у КСУ.

Водночас парламент таки ухвалив обидва законопроєкти, які депутати “Батьківщини” й ОПЗЖ блокували щонайменше тиждень для підписання. Вони намагалися зареєстрували постанову про скасування результатів голосування.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.