Колишній голова Харківської обладміністрації та екс-мер Харкова Михайло Добкін розповів про те, що Петро Порошенко в статусі міністра економіки сильно образився на чинного на той час президента України Віктора Януковича через те, що той привселюдно принизив Порошенка під час наради на “Південмаші”.

Про це він повідомив в інтерв’ю Дмитру Гордону.

“Янукович виступає, і – раз! – питання Порошенко: міністру економіки. Він встає … Так було прийнято: якщо президент запитує, той, хто відповідає, встає і відповідає. Раз невпопад. Друге щось невпопад. А третє – він щось ляпнув. Але не тому, що він, як ти кажеш, огризався, а ляпнув щось. Не потрапив, скажімо так, в ноти. Янукович так ось задумався … Це з тієї опери, коли я говорю, що ніколи не лаялися ці люди. Робить паузу, так дивиться на нього пильно … І каже: “я з тобою потім розберуся”. А той йому починає щось пояснювати, виправдовуватися. Він каже: “я сказав: я з тобою потім розберуся “. А той далі говорить. Чи не розуміє, що потрібно просто замовчати – і все, і Янукович забуде. А той йому далі починає накидати на пропелер, і Янукович вже не витримує і каже:” Сядь, я тобі сказав! “той – бух! – і впав у крісло. і він, виходить, така, бліда поганка у всьому залі. Я повторюю: міністри, депутати, чиновники з областей і інтелектуальний потенціал КБ заводу “Південмаш” – всі це бачать. Тобто він був опущений нижче плінтуса”, – розповів Добкін.

За його словами, був ще один випадок, коли Порошенко принизився перед Януковичем – після розповіді Добкіна екс-президенту про діабет у свого батька.

“Він мені починає розповідати про діабет, про якісь можливості нові нетрадиційної медицини … І тут він згадує, що у Порошенка діабет. Прости Господи, що я називаю чужі діагнози.” О, до речі, а де цей? .. Петя , йди сюди “. Той підбігає. Діма, я тобі клянусь … ми всі по-різному себе ведемо, якщо ми в команді царя і поряд знаходимося. Нічого в цьому поганого немає. Питання в тому, як ти підбіжить: або ось так , або просто швидким “, – говорить екс-нардеп.

Добкін вважає, що за ці випадки Порошенко міг затаїти образу на Януковича.

“Я не розумію, звідки стільки взялося нахабності і зухвалості, і наскільки потрібно було збирати образу в життя, щоб свого попередника позбавити по “беспределу” статусу колишнього президента. Він сам принижувався. Його Янукович не принижував”, – підкреслив Добкін.

Петро Порошенко – п’ятий президент України, в 2012 році Янукович призначив його міністром економічного розвитку і торгівлі України.