Губернатор Харківської області Олексій Кучер назвав екс-главу адміністрації Президента Порошенко Райніна і його протеже Світличну – політичними тваринами.

 

Про це він написав у своєму Фейсбуці.

Так, керівник області відреагував на те, що близькі до них ЗМІ звинуватили його у піарі на трагедії з АН 26. Напередодні в мережі розкритикували Кучера за рекламу YouTube ролика з його каналу, де розповідається про трагедію під Харковом.

“Друзі, сьогодні пара «політичних тварин» через своїх посіпак поширила фейк про рекламу цього відео на моєму YouTube-каналі.

Райнін та Світлична не гребують нічим заради влади. Невже для вас немає нічого святого?

Де тут піар Кучера?

Будь-ласка, подивіться це відео в пам‘ять про загиблих курсантів та офіцерів на борту АН-26Ш під Чугуєвом, і зробіть висновки”.

 

Нагадаємо, 25 вересня сталася авіакатастрофа на Харківщині. Під час заходу на посадку розбився та загорівся військовий літак АН-26, який здійснював навчальний політ з курсантами Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба.

На борту були члени екіпажу, курсанти і офіцери, всього 27 людей. Внаслідок катастрофи загинуло 26 осіб, один з тих, хто перебував на борту, врятувався і перебуває в лікарні. Одного курсанта в останній момент не допустили до польоту.

У зв’язку з трагедією в Україні 26 вересня оголошено Днем жалоби.

Варто відзначити, що розшифровка чорних ящиків під Харковом Ан-26 показала, що у літака відмовив один з блоків системи управління двигуном. Про це повідомляє віце-прем’єр України Олег Уруський.

«Встановлено технічна причина позаштатної роботи лівого двигуна і спрацьовування датчика падіння тиску по «ІКМ» (вимірювач крутного моменту). Це сталося в результаті відмови в роботі одного з блоків системи управління двигуна», – йдеться в повідомленні.

Він додав, що розслідування причин аварії Ан-26 виявило «наявність грубих порушень, як під час виконання польотних завдань, так і в організації польотів в цілому».