жеб

Заступником голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації стала колишня соратниця одіозного проросійського політика Наталії Вітренко Євгенія Гогітідзе

Як розповів Жебрівський під час засідання колегії Донецької ОВГА в Краматорську, Гогітідзе буде курирувати діяльність апарату, повідомляє Корупція Інфо з посиланням на видання "Четверта влада".

У 2006 році Гогітідзе обрали депутатом Луганської обласної ради від блоку Наталії Вітренко, вона балотувалася в його складі від партії "Російсько-Український Союз (РУСЬ)".

Партія "РУСЬ" була проектом російського кримінального авторитета Максима Курочкіна, який був арештований в Україні в 2007 році за звинуваченням у здирництві, а потім убитий снайпером. До своєї загибелі Курочкін фінансував як ПСПУ, так і "РУСЬ".

За інформацією "Четвертої влади" партію "РУСЬ" в Алчевську курирував місцевий кримінальний авторитет Леонід Сохранний на прізвисько «Білорус», креатурою якого і вважали Гогітідзе.

У 2010 році Гогітідзе балотувалася на місцевих виборах до міської ради Алчевська вже від "Партії зелених".

Пізніше її запросили на посаду заступником мера міста від "Партії регіонів" Володимира Чуба, тоді вона займалася питаннями діяльності виконавчих органів міськради Алчевська.

У 2011 році прокуратура Алчевська склала відносно Гогітідзе протокол про корупцію. Згідно прокурорської перевірки, вона порушила статтю 7 закону "Про засади запобігання та протидії корупції", яка забороняє посадовим особам місцевого самоврядування входити в органи управління або наглядові ради підприємств, діяльність яких спрямована на отримання прибутку.

Протокол про корупцію відносно Гогітідзе був направлений до суду, проте суд не побачив у її діях порушень.