Заява президента Володимира Зеленського про можливий розпуск Верховної Ради свідчить про його стурбованість ситуацією в країні.

Про це заявив в ефірі телеканалу “Україна 24” перший заступник глави парламентської фракції “Слуга народу”, народний депутат Олександр Корнієнко.

“Ми зрозуміли посил президента трохи ширше – що це занепокоєння подіями в країні, суді, фракції “Слуга народу” щодо підтримки чи непідтримки певних законопроектів до такої міри, що президент використовував таку форму”, – сказав він.

Коментуючи дискусії про розпуск Ради, Корнієнко зазначив:

“Думаю, зараз для країни в такий час важливий парламент. Вчора ми побачили, що бюджет голосується більшістю фракцій, з 210 присутніх 209 голосує зі “Слуги народу”, інші на коронавірусі. Конституційних підстав для розпуску немає, це динамічна штука, вони можуть з’являтися в певний момент”.

Раніше президент Володимир Зеленський закликав нардепів від “Слуги народу” підтримати законопроект про перезавантаження Конституційного суду. За його словами, КСУ своїм рішенням по антикорупційному законодавству поставив країну на межу катастрофи.

Також президент не виключив розпуску парламенту, якщо його ініціативу не підтримають.

У свою чергу, голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі телеканалу “Україна 24” підтримав ідею Володимира Зеленського щодо перезавантаження Верховної Ради.