JPG
 
В результаті запеклих боїв, які останні кілька днів йдуть в Пісках, українські війська практично розгромили бандформування «Сомалі», яке очолював терорист Гіві. Доля самого ватажка терористичного батальйону поки невідома.
 
Про події в Пісках повідомляється в сепаратистських групах в соцмережах.
 
Згідно з повідомленням бойовика на призвісько «Едуард Комуніст», під час боїв бандити понесли значні втрати в живій силі. Українські бійці практично змусили бойовиків відступити, залишивши сусіднє дачне селище Спартак. Відстояти цей населений пункт терористам вдалося тільки завдяки вчасно підкріпленню кадрових російських військ, яке вчасно підійшло.
 
«Вчора Спартак спас «північний вітер». Відбити наступ на Спартак і повернути позиції під Пісками вчора в основному зуміли «відпускники». І це завдяки вчасно піднятому ними шумі. Ось, що мені пише одна людина звідти: «По вчорашнім подіям: до вечора змогли майже повністю оточити Спартак, це стало можливо, тому що «Восток» (батальйон терористів, очолює Олександр Ходаковський – ред.) кинув свої позиції, залишивши один на один з переважаючими силами противника підрозділ Гіві, який в умовах оперативного оточення практично повністю був знищений. О 20:00 в бій вступили «відпускники» і ЗСУ відступили. Весь вечір і всю ніч, «швидкі» вивозили тяжкопоранених і загиблих «ополченців» Спартака. Втрати дуже великі», – повідомляє «Едуард Комуніст».
 
Як зазначає у своєму повідомленні бойовик «це вже другий подібний інцидент із «Востоком»». Схожа ситуація сталася в січні, тоді «Восток» також залишив свої позиції в даному районі, що дозволило силам АТО увійти в населений пункт. Того разу також Спартак вдалося відстояти тільки після того, як сепаратисти в соцмережах підняли крик і Захарченко попросив допомоги у кадрових підрозділів російської армії.

Читайте також:  Маленький театр бойовиків: Терорист Гіві знову розповів про замах на себе

Зараз залишки банди «Сомалі» в черговий раз всіляко проклинають командира «Востока» Олександра Ходаковського (колишнього командира донецької «Альфи»). Цікаво, що серед гнівних вигуків на адресу Ходаковського немає повідомлень про місцезнаходження Гіві. Як відомо, Гіві часто не перебував на передовій, воліючи займатися знущаннями над полоненими в місцях поза бою. Що сталося з Гіві, чи є він в живих і де знаходиться поки немає інформації.

Читайте також:  Мешканці Макіївки обстріляли автомобіль терориста Гіві (ФОТО,ВІДЕО)

Раніше ми повідомляли: У селищі Спартак, що в Донецькій області, вибухнув склад боєприпасів. При вибуху загинув терорист, який має позивний «Крим». Виявилося, що він був помічником командира батальйону терористів «Сомалі» Михайла Товстих, відомого як «Гіві».

Джерело: Корупція.Інфо.